neljapäev, 11. veebruar 2010

Millest tekib tüli


Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb."Tolmu."
Ja tüli algas
---------------------
Ma vaatasin naisega voodis pikutades saadet "Kes tahab saada miljonäriks"Ma küsisin, et kas ta tahaks seksida. Ta ütles ei. Ma küsisin, et kas see on ta lõplik vastus. Ta isegi ei vaadanud minu poole ja ütles et jah.Ma ütlesin, et ma tahaks siis sõbrale helistada.
Ja tüli algas
----------------------
Laupäeva hommikul tõusin ma varavalges, panin tasakesi riidesse, pakkisin omale lõunasöögi kaasa ja hiilisin garaazhi. Kinnitasin paadikäru minibussi taha ja üritasin mussoonitaolisse vihmahoogu tagurdada. Tuul oli 50 miili tunnis nii et ma sõitsin tagasi garaazhi ja kuulasin raadiost ilmateadet.Tuli välja, et terve päeva jooksul pole ilma paranemist oodata.Ma läksin tagasi tuppa, võtsin vaikselt riidest lahti, pugesin voodisse teki alla ja liibusin oma naise selja vastu teda kaisutades ning veidi erilisema ootusega sositasin talle kõrva, "väljas on kohutav ilm!" Mu armastav abikaasa vastas, "kujutad sa ette, mu napakas mees on selle ilmaga väljas kalal!"
Ja tüli algas
-------------------------
Ma kõksasin täna hommikul oma autoga teisele tagant sisse. Seal me siis olime, teepeenrale peatunud ning vaikselt avanes teise auto uks ja juht astus välja. Tead küll, kuidas vahel on närv nii püsti ja stressis, et pisiasjad ajavad lihtsalt kohutavalt naerma? Noh, ma ei suutnud oma silmi uskuda.Ta oli kääbus! Ta tormas minu juurde ja mulle pingsalt otsa vaadates käratas, "Mul pole praegu eriti hea tuju!"Ma vaatasin allapoole ja küsisin, et milline neist 7-st sa siis oled kah?
Ja tüli algas
--------------
Mu naine hakkas vihjeid tegema, et ta tahab meie peatseks aastapäevaks midagi kingituseks.
Ta ütles, et ta tahab midagi läikivat, mille näidik lendaks 0st 150ni kolme sekundiga.
Ma ostsin talle vannitoakaalu.
Ja tüli algas...
-----------------
Kui ma eile õhtul koju jõudsin, nõudis mu naine, et ma viiks ta kusagile kallisse kohta. Ma viisin ta bensiinijaama.
Ja tüli algas
--------------------
Peale töölt lahkumist läksin end kohalikku pensioniametisse pensionäriks registreerima. Proua, kes minuga tegeles küsis mu vanuse tõestamiseks juhiluba või passi. Ma pistsin käe põue taskusse ja ehmatasin, et olin rahakoti koju jätnud. Vabandasin teenindaja ees, et olin asjata aega kulutanud, pean koju minema ja hiljem tagasi tulema.
Proua aga käskis mul särgi eest lahti nööpida. No nii ma siis tegingi, särgialt tulid nähtavale hallisegused rinnakarvad ja proua teatas, et sellest talle tõestuseks piisab ja täitis mu avalduse ära.
Kui ma koju jõudsin rääkisin ma lõbustatult naisele kuidas mulpensioniametis läks.
Mu naine vastas: "sa oleks pidanud hoopis püksid alla laskma. Oleks invaliidsuspensionile saanud"
Ja tüli algas
-------------------
Ma istusin naisega kooli kokkutulekul peolauas ja ma vahtisin üht purjakil daami, kes üksinda laua taga napsutas.
Mu naine küsis, et kas ma tunnen teda.
"Jah," ohkasin ma, "ta on mu vana pruut. Ma kuulsin, et ta hakkas hirmsasti jooma kui me tookord aastaid tagasi lahku läksime ja et ta polegi sealtmaalt kaine olnud!"
"Oh issand, kes oleks arvanud, et keegi nii kaua seda rõõmu tähistab!"
Ja tüli algas
------------------
Ma viisin naise restorani õhtusöögile. Kelner millegipärast võttis minu tellimuse esimesena.
"Mulle palun steik, keskmiselt küpsetatuna"
Ta küsis, et kas ma hullu lehma pärast ei karda.
Ma vastasin, et ei, ta oskab ise enda eest tellida.
Ja tüli algas
-------------------
Naine seisis alasti magamistoa peegli ees. Talle ei meeldinud see, mida tanägi ja ta ütles oma abikaasale: "Ma tunnen ennast kohutabalt, ma näen väljavana, paks ja kole. Sa võiksid mulle komplimendi teha, et ma ennast pareminitunneks!"
"Kallis, sul on kohutavalt hea silmanägemine!"
Ja tüli algas..

Kommentaare ei ole: